Kviečiame apsilankyti emalio parodoje IIIAIIID galerijoje V I L N E N S I S

Kviečiame apsilankyti emalio parodoje IIIAIIID galerijoje V I L N E N S I S
V I L N E N S I S galerija Dominikonų 7/20, Vilnius.
Emalio paroda kodiniu pavadinimu „IIIAIIID. “
IIIA – trijų autorių: Rūtos Jurkūnaitės – Bruožienės (1978 – 2017), Daliaus Razausko ir Tado Deksnio, IIID – trijų dimensijų emalio, retrospektyvinė paroda.
Parodos tikslas – supažindinti su trijų metų kurybinių dirbtuvių rezultatais.
Emalis įprasta naudojamas plokštumoje. Trys autoriai, turintys skirtingas darbo su metalu ir emaliu patirtis iškėlė tikslą tyrinėti emalio ribas dirbant su trimačiais objektais. Darbų medžiagiškumas – jungiamoji trijų autorių kūrybinių ieškojimų ir atradimų grandis. Tai pasireiškė pačiomis įvairiausiomis formomis, gal netikėtai net ir patiems parodos autoriams. Trys metai – trys skirtingos temos, bet darbų medžiagiškumas ne tik apjungė bet ir nulėmė kūrinių bei parodos formatą. Darbai konceptualūs ir labiau pretenduojantys į objektinį, nei taikomąjį meną.
Emalio kūriniai visą tą laiką keliauja drauge, yra gyvenimo liudininkai ir dalyviai. Keičiantis kontekstui, keisis jų reikšmės, turinys. O gal jie įsitrauks į jūsų istorijas ir taps daiktiniais jūsų gyvenimo istorijos liudytojais.
Ši retrospektyvinė, jau penktoji grupinė paroda, tarsi tiltas į naujų idėjų jūrą su galimybe pažvelgti į tašką krante, nuo kurio trys autoriai pradėjo savo kelionę.