2011 m. projektas „Vilniaus tradicinių amatų garsinimas ir sklaida“ (to paties pavadinimo projekto tęsinys)

Vilniaus dailiųjų amatų asociacija 2011 m. įgyvendino projektą „Vilniaus tradicinių amatų garsinimas ir sklaida“ (projekto „Vilniaus tradicinių amatų tyrimas ir garsinimas“ tęsinys), kurį rėmė LR Kultūros ministerijos Kultūros rėmimo fondas, Vilniaus senamiesčio atnaujinimo agentūra ir Vilniaus dailiųjų amatų asociacija.

Projekto tikslas – informacinio lankstuko apie Vilniaus dailiųjų amatų asociaciją ir jos narius parengimas ir atspausdinimas.

Parengtas patogaus formato, dvikalbis (lietuvių ir anglų kalbomis), spalvingas, informatyvus ir patrauklus informacinis lankstukas, kuriame pateiktos Vilniaus dailiųjų amatų asociacijos ir jos narių koordinatės, nurodytos galerijų – dirbtuvių svetainės, el. paštai ir darbo laikai. Lankstuke esančios nuotraukos su amatininkų demonstruojamais amatų gamybos procesais padės atrasti norimos galerijos – dirbtuvės koordinates. O kad būtų lengviau susirasti ir aplankyti pačią dirbtuvę, čia bus galima rasti ir jos išsidėstymo Vilniaus senamiestyje žemėlapį.

Daugiau informacijos apie projektą:

Vilniaus dailiųjų amatų asociacija

Projekto vadovė Irena Sakalauskienė

Projektą iš dalies finansuoja:

Lietuvos Respublikos Kultūros ministerija