Atvirosios fotografijos dirbtuvės

Atvirosios fotografijos dirbtuvės

Atvirosios fotografijos dirbtuvės

Darbo laikas

Dirbame renginiuose, informacija skelbiama www.afd.lt

Steigėjai

Gintas Kavoliūnas (fotografas)

Egidijus Kabošis (fotografas)

Amato demonstravimas

Demonstruojame fotografinį amatą ir istorinį fotografinių atlikimo technikų paveldą mugėse, festivaliuose, šeimų šventėse, firmų renginiuose, bendruomenių renginiuose.

Edukacinė programa

Mokome klaskikinių ir alternatyvių fotografinio atlikimo technikų ir profesionalus, ir visus smalsius. Iš anksto paskelbus vyksta pažintinės dirbtuvės, seminarai, plenerai.

Istorija ir veiklos pristatymas

VšĮ „Atvirosios fotografijos dirbtuvės“ įsteigta 2009 metais, siekiant didinti senosios fotografijos prieinamumą Lietuvoje bei skatinti socialinę integraciją pasitelkiant fotografijos technologijas. Pastaruoju metu aktyviai užsiimanti senosios fotografijos procesų populiarinimu bei jų pristatymu visuomenei.

Tikslui pasiekti 2010 metais buvo įrengta analoginė foto laboratorija. Šiuo metu laboratorija partnerystės pagrindu įsikūrusi Vilniaus dizaino kolegijos patalpose. Laboratorijoje sumontuota profesionali įranga juostų ryškinimui bei nuotraukų spausdinimui, sukaupta nemaža kolekcija fotoaparatų ir kitos senosios fotografinės įrangos.

AFD – tai bendraminčių būrys, susibūręs mokytis, tyrinėti ir populiarinti analoginius, senuosius, alternatyviuosius fotografinius procesus. Tai mums pavyksta – per pastaruosius du metus sparčiai gausėja kviečiančių į įvairias kūrybines dirbtuves, uždaras ir viešas šventes – kad ne tik demonstruotumėm analoginę fotografiją , bet ir ja gyvai fotografuotumėm.

Siekiame ir toliau tyrinėti senovinius procesus ir padėti fotografijos mėgėjams bei profesionalams savo kūryboje naudotis šiais procesais.

AFD puoselėjami procesai taikomi ir neformaliajame ugdyme, esame kviečiami į įvairias Lietuvos mokyklas, taip pat bendradarbiaujame su Iniciatyva „Parama vaikams“, Asociacija „Tėvų paramos Valdorfo pedagogikai bendrija“ bei Nacionaline dailės galerija.

Kontaktai

Nuotraukų galerija